قوانین بازی تخته نرد – بخش دوم

خرید تخته نرد
آموزش بازی تخته نرد – قوانین بازی
جولای 27, 2017
تخته نرد مدل ابر و باد از ریشه چوب گردو
سپتامبر 12, 2017

قوانین بازی تخته نرد – بخش دوم

خرید تخته نرد

خرید تخته نرد - تخته نرد

با سلام خدمت دوستان همراه فروشگاه اینترنتی سون، پس از معرفی بخش عمده ای از قوانین بازی تخته نرد در قسمت نخست اینبار با بخش دوم آموزش قوانین این بازی پرطرفدار و هیجان انگیز در خدمت شما عزیزان همراه هستیم. لطفا تا پایان مارا همراهی نمایید.

در بخش اول آموزش، قوانین زدن و خوردن در این بازی و همچنین بخشی از قوانین خارج کردن مهره از بازی توضیح داده شد. در این بخش نیز قوانین جدید این بازی توضیح داده خواهد شد. اگر شما تاس انداختید و عدد تاس روی خانه ای قرار گرفت که هیچ مهره ای در آن نبود، میتوانید مهره ی خود در آن خانه قرار دهید. این قوانین، قوانینی است که پیش از خرید تخته نرد باید آنها را فرا بگیرید.

قانون مارس: درصورتیکه بتوانید زودتر از اینکه حریف بتواند یکی از مهره های خود را از بازی خارج کند، شما تمامی مهره هایتان را از بازی خارج کنید، حریف را مارس کرده اید. امتیازی که از مارس کردن حریف بدست می آورید 2 است و این درحالیست که اگر بصورت معمولی حریفتان را شکست دهید امتیازتان 1 است.

مارس سیاه چیست؟ مارس سیاه گونه ای متفاوت از مارس میباشد با این تفاوت که شما در مارس سیاه بجای 2 امتیاز، 3 امتیاز دریافت میکنید. اگر تمامی مهره های خود را پیش از مهره های حریف از بازی خارج نمایید درحالیکه حریف هیچ یک از مهره های خود را از بازی خارج نکرده باشد و حریف حداقل یک مهره در زمین شما داشته باشد میگوییم مارس سیاه شده است.

باتشکر از همراهی شما با این تاپیک آموزشی، لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر که همه ی کسانی که خرید تخته نرد میکنند باید بدانند به سایر پستهای ما در این وب سایت مراجعه نمایید و با سایر پستها و آموزشهای جدید مارا همراهی نمایید. باتشکر

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *