آیا میدانید سرگرمی سلبریتی ها چیست؟

آیا میدانید سرگرمی سلبریتی ها چیست؟

این روزها اخبار و حواشی بازیگران،ورزشکاران،سیاسیون و افراد مشهور جز پر بازدیدترین اخبار در حوزه رسانه هاست و شبکه های اجتماعی تقریبا پر شده از پست های این افراد یا طرفدارانشان که به صورت لحظه ای احوال این افراد را به اشتراک می گذارند.

و برای کسانیکه این اخبار را دنبال میکنند جالبه که بدانند سرگرمی این افراد چیست و چگونه این افراد خودشان را سرگرم میکنند.

طبیعتا یکسری تفریحات لوکس و پرهزینه یا به اصطلاح این روزها (لاکچری) هست که سلبریتی ها آن ها را دنبال میکنند.اصولا سلیقه افراد مشهور با سایرین متفاوت است،زیرا در انتخاب هایشان خاص بودن را هم لحاظ می کنند. ولی شاید برای شما جالب باشد که بدانید تخته نرد تخته نرد هم جز سرگرمی سلبریتی ها ست.

لیلا بلوکات در حین بازی تخته نرد

اما چرا تخته نرد؟
حتما با خواندن این مقاله نظر شما تغییر میکند پس ما را همراهی کنید

اولین دلیلش این هست که بازی تخته نرد در عین سادگی غیر قابل پیش بینی هست.
به عبارت دیگر بازی تخته نرد یکی از بازی هایی است که قبل از شروع بازی و حتی در اواخر بازی هم نمی توان نتیجه آن را به طور قطع پیش بینی کرد و برنده نهایی بازی را شناخت.چه بسا کسانی بودند که قبل از شروع بازی خود را برنده بازی می دانستند ولی در آخر نتیجه ی دیگری رقم خورد و بازنده میدان شدند.چون مهمترین اصل این بازی که غیر قابل پیش بینی بودن آن هست را فراموش کردند.این واقعیت را قطعا کسانیکه یکبار هم این بازی را تجربه کرده باشند تایید می کنند.

دومین دلیل آن جذابیت این بازیست.
جذابیت این بازی را خود من زمانی متوجه شدم که برای اولین بار تخته نرد را تجربه کردم.بعد از یاد گرفتن قوانین پایه شروع به بازی کردم و زمانیکه نگاهم به ساعت افتاد متوجه شدم که چند ساعت مشغول این بازی بودم.
و به شدت برای من عجیب بود که چطور ممکن است بازی ای به این سادگی که حتی در تلفن های همراه خیلی از افراد یافت میشود و قابل دسترسی هست انقدر جذاب و سرگرم کننده هست.آن هم در زمانه ای که تصور میشود برای سرگرمی باید هزینه های زیادی را متقبل شد.و از این جا بود که شیفته این بازی شدم.

این سرباز آمریکایی محو تماشای بازی این دو نفر شده

هرچه تجربه و تبحر شما در این بازی بیشتر میشود لذت شما از این بازی و عطش شما برای تجربه بیشتر آن چند برابر میشود و قطعا زمان های آزاد خود را صرف آن می کنید.
دقیقا به همین دلیل است که اکثر افراد بازی تخته نرد را به عنوان یکی از جذابترین بازی های رومیزی در سراسر دنیا یاد می کنند.سلبریتی ها هم از این قاعده مستثنی نیستند و حتی به عنوان هدیه دادن یکی از گزینه های آن ها محسوب میشود.حتی برای افرادی که در مورد تخته نرد اطلاعات زیادی ندارند زیبایی و ظرافت تخته نرد عاملی است که آن ها را به خریدن تخته نرد تشویق میکند.

سومین دلیل زیبایی و چشم نواز بودن تخته نرد است که چشم هر بیننده ای را محو تماشای خود میکند.
صنایع دستی ایران جز زیباترین هنرهای دستی جهان محسوب می شود که بر هیچ کسی پوشیده نیست.علت آن هم ظرافت،ذوق و سلیقه ی هنرمندان ایرانیست.مخصوصا صنایع دستی سنندج،اصفهان و شیراز که شهره عام و خاص است و بهترین تخته ها در این شهر ها ساخته می شوند.

چهارمین دلیل انتخاب تخته نرد خاص و منحصر به فرد بودن این بازی است که برخلاف خیلی از بازی های رایج امروزی نیاز به تفکر و تمرکز دارد.چون خیلی از تصمیمات مهم در این بازی را در لحظه باید بگیرید.شاید خیلی ها در ابتدا تصور کنند که تنها دلیل برنده شدن در این بازی شانس و اقبال باشد و حرکت و چرخش تاس هست که نتیجه یک بازی را تعیین می کند.به همین خاطر بازی تخته نرد را بر پایه و اساس شانس تلقی می کنند.
ولی در اصل علاوه بر داشتن شانس و اقبال مهارت شما در حرکت دادن مهره هاست که تعیین کننده برنده بازیست.
به همین دلیل هست که یاد گرفتن تخته نرد آسان ولی بدست آوردن مهارت در آن زمان بر هست و تکنیک های این بازی و مهارت در بکار بردن آن هاست که افراد شاخص در این بازی را از هم متمایز می کند.

 

 

پنجمین دلیل این است که بازی تخته نرد همیشه تازه است و اصلا تکراری نمی شود.امکان ندارد که شما بتوانید دو بازی تخته نرد را پیدا کنید که مشابه هم باشند،یکی از دلایل جذابیت بازی تخته نرد هم دقیقا همین است که همیشه چیزهایی جدیدی برای عرضه دارد.

 

خرید همین تخته از طریق فروشگاه سون

تخته نرد بازی کردن مهران مدیری

خرید این تخته از طریق فروشگاه سون

تخته نرد بازی کردن علی دایی

پس اصلا جای تعجب ندارد که افراد مشهور هم مجذوب این بازی اصیل و جذاب بشوند.
امیدوارم از خواندن این مقاله لذت کافی را برده باشید.با تشکر از همراهی شما

مطالب مرتبط

نظرات شما

0
X
قالب فروشگاهی