فروشگاه اینترنتی تخته نرد 7 - فروش و خرید انواع تخته نرد
سبد خرید

تخته نرد خاتم

خرید انواع تخته نرد خاتم | قیمت بهترین انواع تختهنرد خاتم

 خاتم کاری جزو صنایع دستی محسوب می شود. اگر بخواهیم تعریفی از خاتم داشته باشیم باید بگویم که خاتم هنر ساخت و ترکیب و چسباندن قطعات مختلف هندسی (قطعات ساخته شده بیشتر مثلثی شکل می باشند)  از انواع فلز، استخوان یا چوب که این ها در کنار هم نقش های زیبایی ایجاد می کند . هر چه قطعات ساخته شده رنگین تر و  دقت بیشتری در ساخت آن به کار برده شود خاتم ایجاد شده مرغوب تر می باشد.

همچنین تخته نرد نیز که یک بازی فکری بوده و جنس  بدنه آن از چوب می باشد، برای ساخت تخته نرد خاتم کاری از چوب های راش و  گردو معمولا استفاده می شود که طرح های زیبا و نقش های زیبا مانند طرح شکار یا طرح گل و مرغ تذهیب و... استفاده می شود و باعث زیبایی تخته نردخاتم کاری می شود. از انواع تخته نرد خاتم کاری در فروشگاه اینترنتی تخته نرد سون می توان به انواع تخته نرد مدل بوستان، مدل لیلی و مجنون، مدل درنا و تخته نرد مدل پیکار اشاره کرد. 

در فروشگاه اینترنتی تخته نرد انواع خرید تخته نرد و فروش تخته نرد برای انتخاب شما فراهم شده است.

نتایج 1 تا 4 از کل 4 نتیجه

فروشگاه تخته نرد سون

فروشگاه تخته نرد سون به عنوان یکی از اولین فروشگاه های اینترنتی فروش تخته نرد در کشور با بیش از 5 سال فعالیت، با پایبندی به اصول کلیدی همچون خدمات رضایت مشتری و تضمین اصل‌ بودن تخته نرد کالا، موفق شده تا همگام با فروشگاه‌های مطرح، به یکی از بازارهای اینترنتی بازی و سرگرمی معتبر تبدیل شود.

ارتباط با ما

تهران ، سعادت آباد ، برج مینو ، واحد 20

مجوزها

Image