فروشگاه اینترنتی تخته نرد 7 - فروش و خرید انواع تخته نرد
سبد خرید

تخته نرد خاتم

خرید انواع تخته نرد خاتم | قیمت بهترین انواع تختهنرد خاتم

 خاتم کاری جزو صنایع دستی محسوب می شود. اگر بخواهیم تعریفی از خاتم داشته باشیم باید بگویم که خاتم هنر ساخت و ترکیب و چسباندن قطعات مختلف هندسی (قطعات ساخته شده بیشتر مثلثی شکل می باشند)  از انواع فلز، استخوان یا چوب که این ها در کنار هم نقش های زیبایی ایجاد می کند . هر چه قطعات ساخته شده رنگین تر و  دقت بیشتری در ساخت آن به کار برده شود خاتم ایجاد شده مرغوب تر می باشد.

همچنین تخته نرد نیز که یک بازی فکری بوده و جنس  بدنه آن از چوب می باشد، برای ساخت تخته نرد خاتم کاری از چوب های راش و  گردو معمولا استفاده می شود که طرح های زیبا و نقش های زیبا مانند طرح شکار یا طرح گل و مرغ تذهیب و... استفاده می شود و باعث زیبایی تخته نردخاتم کاری می شود. از انواع تخته نرد خاتم کاری در فروشگاه اینترنتی تخته نرد سون می توان به انواع تخته نرد مدل بوستان، مدل لیلی و مجنون، مدل درنا و تخته نرد مدل پیکار اشاره کرد. 

در فروشگاه اینترنتی تخته نرد انواع خرید تخته نرد و فروش تخته نرد برای انتخاب شما فراهم شده است.

فروشگاه تخته نرد سون

فروشگاه تخته نرد سون به عنوان یکی از اولین فروشگاه های اینترنتی فروش تخته نرد در کشور با بیش از 5 سال فعالیت، با پایبندی به اصول کلیدی همچون خدمات رضایت مشتری و تضمین اصل‌ بودن تخته نرد کالا، موفق شده تا همگام با فروشگاه‌های مطرح، به یکی از بازارهای اینترنتی بازی و سرگرمی معتبر تبدیل شود.

ارتباط با ما

تهران ، سعادت آباد ، برج مینو ، واحد 20

مجوزها